Kavels

Een kleine greep uit de kavels die beschikbaar zijn gesteld voor het goede doel voor de JCI Veiling 2017. Dit zijn de kavels waar op geboden kon worden tijdens de veilingavond.

Rondvlucht voor 3 personen voor 30 minuten

Een rondvlucht is een unieke belevenis voor zowel jong als oud. Het is mogelijk om zelf uw route te bepalen over bijvoorbeeld uw woning of bedrijf. De rondvlucht is voor drie personen en 30 minuten.

2 Business seat tickets voor de wedstrijd NAC Breda – Jong Ajax

NAC Breda biedt u 2 mooie Business seats tickets aan voor de wedstrijd NAC Breda-Jong Ajax. De wedstrijd vindt plaats op 17 maart 2017. Daarnaast wordt u een gesigneerd spelersshirt van NAC aangeboden.

Unieke Floris van Bommel schoenen

Voor de viering van 800 jaar stadsrechten van Middelburg heeft Van der Sloot Schoenmode een schoen laten ontwerpen met Floris van Bommel met de skyline van Middelburg. Er worden maar liefst twee paar van deze unieke schoenen beschikbaar gesteld als kavel!

Combekk Rails Edition

De Combekk Rails Edition verteld het verhaal van Nederlandse trein rails, het hoofdbestanddeel in deze speciale Dutch Ovens. Aangeboden door Combekk.

Golfclinic van 2 uur voor 15 personen

Voor beginnende golfers biedt De Goese Golf een golfclinic aan. Hierbij maakt u kennis met alle onderdelen van de golfsport.

Gesigneerde EK-trui van Tess Wester

Tess Wester is hét gezicht van het Nederlandse vrouwenhandbal. Haar gesigneerde EK-trui hangt bij JCI Walcheren veiling te wachten op zijn nieuwe eigenaar!

Bedrijfslogo in fineer

Meubelrestauratie l’Echarde biedt de mogelijkheid om uw bedrijfslogo in fineer te maken. Fineer is een dun laagje hout wat op creatieve manieren verwerkt kan worden. Op een unieke manier uw bedrijfslogo aan de muur, dat kan in 2D met een maximale grote van 1 m2.

Kitchenaid Keukenrobot

Een luxe tijdloze mixer handgemaakt van gegoten metaal is niet alleen elegant om te zien, maar ook duurzaam, gemakkelijk te reinigen en eenvoudig in het gebruik. Aangeboden door Grando

Huid & Haar

Het hele voorjaar/zomer mooie gelakte nagels. 6x gellak door professionele nagelstyliste.

Workshop leiderschap

1-daagse sessie om jouw team of de leiders in jouw organisatie naar een hoger niveau kan tillen. Workshop gegeven door Eric Pasman die meer dan 10 jaar teamleider heeft bij de Commando’s.

Gastronomisch arrangement Manoir Restaurant Inter Scaldes

Manoir Restaurant Inter Scaldes biedt als kavel aan een geheel verzorgd gastronomisch arrangement bestaande uit: 6-gangen diner met overnachting & ontbijt voor twee personen.

Kunstuitleen-abonnement voor 1 jaar

CBK Zeeland biedt een kunstuitleen-abonnement aan. Dit abonnement is geldig voor 1 jaar en mag besteed worden aan de huur van een kunstwerk naar keuze met een waarde tot € 2.500,00. Het abonnement mag tussentijds 1x gewisseld worden.

Een weekje er tussenuit in de Dordogne

U verblijft een week naar keuze in het voor-of naseizoen 2017 op basis van logies in de geheel gerestaureerde en opnieuw ingerichte gîte, die geschikt is voor max. 6 personen inclusief een diner in het restaurant.

Overnachting in Gevangentoren

Overnachting in de prachtige verbouwde Gevangentoren suite in Vlissingen met aparte woonkamer en een riante slaapkamer inclusief ontbijt. Aangeboden door Restaurant de Gevangentoren.

Drone video en foto reportage op locatie

so many gadgets uit Veere biedt u de mogelijkheid voor een professionele drone vlucht boven uw bedrijfspand, project, huis of terrein. Tijdens de vlucht worden zowel video opnames als foto’s gemaakt en geproduceerd tot een video.

Quickscan meerjarenonderhoudsplan voor uw pand

Duradis is een deskundig en onafhankelijk adviesbureau op het gebied van duurzaamheid in vastgoed. Dit kavel bestaat uit het opstellen van een meerjarenonderhoudsplan met een Quickscan voor uw pand.

Bedrijfsarrangement voor het toptennisevenement Challenger Zeeland met een tennisclinic van Jesse Huta Galung voor 25 pers. inclusief lunch en vipboxen

Voor de JCI Veiling biedt Driekleur Challenger Zeeland een bedrijfs clinic aan van één uur voor 25 personen inclusief lunch in 4 luxe vipboxen aan het centercourt. U wordt begeleid door internationaal toptennisser Jesse Huta Galung, winnaar van Driekleur Challenger Zeeland 2016 en Davis Cup speler.

Weekendarrangement voor 2 personen bij Badhotel Domburg

Badhotel Domburg biedt een weekendarrangement voor 2 personen bestaande uit 2 overnachtingen, 2x ontbijtbuffet en 2x driegangen diner. Badhotel Domburg staat voor gastvrijheid en een uitstekende service.

Check van uw algemene voorwaarden

Justion advocaten checkt of uw Algemene voorwaarden nog up to date zijn en u voldoende bescherming bieden, zodat u geen onnodige risico’s loopt.

Sloep voor een halve dag

½ dag sloephuur voor de sloep Zuidschor 700 met maximaal 18 personen. Aangeboden door De Zuidschor.

Audi sportscar experience Nürburgring

Auto Poppe Audi biedt een geheel verzorgd 2-daags arrangement aan naar de Nürburgring. Het programma bestaat uit het ontdekken van de capaciteiten van de diverse Audi modellen en het vinden van de ideale lijn en bochtencombinatie. Een unieke gelegenheid om in de voetsporen te treden van wereldberoemde coureurs.

Lang weekend een penthouse in Portugal inclusief 4×4 experience

In Nazaré heeft u een lang weekend de beschikking over een penthouse met privé zwembad en zeezicht voor max 6 personen plus gaat u een dag mee met een 4×4 UMM experience. Aangeboden door Vista e Vida.

Tiki – houten kunstwerk beeld

Een uniek houten kunstwerk beeld met de titel ‘Tiki’ gemaakt door de beroemde tattoo-artiest Rinus Souisa. Het kunstwerk is helemaal leeggelaten, alleen de tiki, in al zijn reinheid, als van een pasgeborene is zichtbaar. Dit kunstwerk is gemaakt met de door een maori-carver geschonken beitels. Het werk toont de grove puurheid in al zijn facetten.

Zeeland Business advertorial

Een 1/1e pagina advertorial in Zeeland Business magazine plus compleet online pakket aangeboden door Zeeland Business.

3-nachten panoramahuisje strand Groede

Overnacht op het strand van Groede in een panoramahuisje met prachtig uitzicht over het strand, de zee en de duinen. Beleef deze unieke strandervaring voor 6 pers. (4 volwassenen). Aangeboden door Strandcamping Groede.

Een dagje ‘kijken in de keuken’ bij sterren chef-kok Edwin Vinke

Restaurant De Kromme Watergang biedt een uniek kijkje in zijn keuken. U loopt een hele dag mee met sterren chef-kok Edwin Vinke. Ook ontvangt u een gesigneerd kookboek van Edwin Vinke.

Uniek halssieraad van Ineke Otte

Ineke Otte design biedt een uniek halssieraad van haar collecties en bezoek aan haar studio na afspraak aan als kavel.

Vergaderarrangement bij Hof van Olmenstein en 2 uur scooterrijden

Luxe vergaderarrangement van een halve dag voor 10 personen met aansluitend twee uur scooterrijden op een Vespa aangeboden door Op ’t Hof Olmenstein en Scooter & Lifestyle De Voogd

Midweek slaapstrandhuisje bij het Nollestrand

Er wordt u een mooi slaapstrandhuisje aangeboden met een unieke ligging in het zuiden en een prachtig uitzicht. Het slaapstrandhuisje is van alle gemakken voorzien en biedt plaats voor 4 volwassenen en 2 kinderen.

Salamander – 3D Kunstwerk uit hout

Dit 3D kunstwerk kan naar believen worden opgehangen, dit omdat de salamander min of meer los in zijn omgeving hangt. Dit houdt in dat je nooit uitgekeken raakt. Rinus Souisa heeft voor de salamander gekozen omdat deze staat voor o.a. vuur, daarbij is de kleurkeuze vanzelfsprekend, rechtvaardigheid,  iets waar Rinus voor staat en altijd voor zal strijden, niet alleen voor zichzelf, maar zeker ook voor anderen.

Op&Top Zij kleur- en stijlanalyse en een mooi jurkje

De OP & TOP ANALYSE die wij u aanbieden bestaat uit een volledige kleur- en stijlanalyse.  Na de analyse kiezen we samen een mooie jurk of ander kledingstuk uit in de winkel! Aangeboden door Op en Top Zij.

Weekend genieten in Volendam

Roompot vakanties biedt aan als kavel een weekend lang genieten op Marinapark Volendam met 6 personen.

Een verzorgde middag zeilles voor 12 kids

De Nationale Hypotheek Beurs biedt een verzorgde middag zeilles aan voor maximaal 12 kinderen, gegeven door de jongens van het Optiteam WV Arne geassisteerd door de instructeurs van de zeilschool.

Covra vergaderarrangement

Uniek vergaderarrangement voor max. 25 personen inclusief lunch, rondleiding en eventueel een lezing communicatie (in overleg). Aangeboden door Covra.

Professionele verrekijker Focus optiek

Professionele verrekijker van het merk Vanguard uit het zeer uitgebreide assortiment van Focus optiek.

Vakantieverblijf in Oostenrijk

Eén week verblijf Haus “Zeeland” in Oostenrijk (6-8 personen)

Eén dag de hele JCI Walcheren tot je beschikking hebben….

De JCI Walcheren-leden laten zich veilen en daar kan een hoop moois uitkomen! Of u nu gebruik wilt maken van de fysieke krachten van onze leden of juist hun creativiteit wilt uitbuiten…alles kan!

Midweek voor 2 personen verzorgd verblijf op Landgoed Rijckholt

Wil je je ouders of opa en oma een vakantie cadeau doen bied dan op dit unieke kavel! Ze zullen een heerlijke ontspannen tijd hebben. De zorg is er indien nodig, ze kunnen deelnemen aan de activiteiten en genieten iedere dag van het heerlijke eten in het restaurant.

Haarverzorgingsarrangement

Een haarverzorgingsarrangement, bestaande uit 6 keer uw haar laten wassen, knippen, föhnen en kleuren (in 1 kleur). Geniet een jaar lang van verzorgd haar. HOOFDstuk 2 zorgt ervoor dat uw haar goed zit.

2 maanden studiebegeleiding

StudiePro bied twee maanden persoonlijke studiebegeleiding aan waarbij gekozen kan worden voor bijles, huiswerkbegeleiding, examentraining of een cursus leren leren. Investeer in de toekomst van uw (klein) kinderen!

Kuzee wasabonnementen

Kuzee biedt 2 wasabonnementen aan voor ”onbeperkt” wassen met wasprogramma 1. Met deze kaart kan er 15x gebruikt gemaakt inclusief lakverzegeling.

Waterschap rondleiding

Een rondleiding op of bezichtiging van een waterschapsobject of –project in Zeeland naar keuze, voor 4 personen inclusief verzorgde lunch. Aangeboden door Waterschap Scheldestromen

2 maanden personal training

Er wordt een optimaal trainingsprogramma samengesteld en u krijgt advies op het gebied van voeding, ontspanning en het stellen van reële doelen.60min/per week, aangeboden door i-Personal Training.

2 VIP kaarten voor de voetbalwedstrijd Heerenveen-Feyenoord

Westrate biedt u twee kaarten voor de voetbalwedstrijd Heerenveen – Feyenoord aan. De twee gasten zullen de wedstrijd live mee maken vanuit de skybox, volledig verzorgd met hapjes en drankjes. Deze wedstrijd zal gespeeld worden op 19 maart.

Bedrijfsfotoreportage

Scherp! Fotografie biedt aan als kavel een bedrijfsfotoreportage van maximaal 3 uur op locatie inclusief nabewerking.

Interieuradvies van Beerens Interieurs

Interieuradvies op maat inclusief moodboard en 2D tekening aangeboden door Beerens Interieurs BV.

Commerciële zendtijd in CTV Voetbal

CTV Zeeland is de Zeeuwse regionale televisie omroep met regionaal nieuws.. CTV Zeeland biedt u commerciële zendtijd in CTV Voetbal. De commercial wordt 20 seconden vertoond tijdens CTV Voetbal gedurende een periode van 16 weken.

Bang & Olufsen BeoPlay A2

Portable Bluetooth luidspreker met 360 graden rondom fantastisch geluid aangeboden door Minet Binnenuit.